Skip to main content

Witaj w naszym świecie. Świecie pełnym pasji i kreatywności. Świecie zdrowia i ruchu. Świecie przygody i tego co jeszcze nieznane. Rozgość się i czuj się swobodnie.

 

Jesteśmy marką life-stylową, stawiająca na aktywność, ruch, zdrowie oraz proste rozwiązania będące zarazem jak najbliżej natury. Dlatego stworzyliśmy takie produkty jak biurko kartonowe Active Stand oraz biurko regulowane ze sklejki Active Desk. Tworzywa jakie użyliśmy do produkcji naszych produktów pochodzą z natury i w dużej mierze mogą zostać poddane recyklingowi i użyte ponownie. Naturalne surowce mają też na nas oddziaływać pozytywnie. W gąszczu wszech otaczających nas tworzyw sztucznych oraz elektroniki, produkty standidesk mają przypominać nam o naturze, dać poczuć, jakbyśmy byli zupełnie gdzieś indziej, w lesie, w środowisku naturalnym, dać powiew świeżego powietrza i przypomnieć żebyśmy w życiu nie zapominali o przygodzie. Takie właśnie mają być produkty standidesk.

Dbamy również o zdrowe ciało oraz zdrowy umysł. „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Nie zapominajmy o tym jakże prawdziwym i sprawdzającym się powiedzeniu. Tworzymy produkty ergonomiczne dla Twojego zdrowia. Przy czym nie kończy się to tylko na samych produktach. Oferujemy wiedzę w zakresie pomocy przejścia na pracę oraz funkcjonowanie na codzień w pozycji stojącej. Chcemy dać Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu związanego z użytkowaniem naszych produktów. Możesz liczyć na porady, wsparcie, motywację oraz różne wyzwania organizowane przez nas. Przykładamy olbrzymią uwagę do odniesienia sukcesu przez Ciebie. Chcemy pomóc Tobie w uzyskaniu progresu w życiu dzięki przemyślanym produktom, wsparciu po sprzedażowym oraz wiedzy ułatwiającej Ci w pełni wykorzystanie możliwości jakie dają produkty standidesk.

Wszystkie te działania mają prowadzić do Twojego zadowolenia z życia, szczęścia
i zdrowia. Mamy nadzieję, że przyłączysz się do tej przygody razem z nami.
W końcu, co szkodzi Ci spróbować?

Naszą misją jest pomóc Tobie 
w uzyskaniu postępu w tym co robisz na co dzień, oddając w Twoje ręce narzędzia stworzone 
z pasją i przemyślane pod kątem ergonomii i zgody 
z naturą. Chcemy pomóc Ci w czerpaniu radości 
z tego co robisz oraz zmotywować Cię do życia na własny sposób.

Manifest Standidesk

svg+xml;charset=utf

Moja historia

Damian BezakCześć, jestem Damian i stworzyłem tą firmę dla osób takich jak Ty. Jeżeli tu jesteś i czytasz te słowa to pewnie czegoś w życiu poszukujesz, pragniesz coś zmienić na lepsze. Ja osobiście długo szukałem „tego” rozwiązania. Czułem, że coś jest nie tak. Zastanawiałem się czy aby na pewno praca przy biurku, praca przy komputerze jest dla mnie. Wiele razy powtarzałem sobie w duchu „ale przecież to lubię, to chciałem robić”. Niestety, bóle pleców oraz ogólne znużenie oraz tęsknota za ruchem w czasie pracy dawała mi się co raz bardziej we znaki. Najpierw zacząłem po kilkanaście minut pracować przy regale, który prawie idealnie pasował mi na wysokość oraz mieścił się na nim mój macbook. Potem zacząłem szukać innych rozwiązań…I tak to się zaczęło. W dużym skrócie mogę powiedzieć, że właśnie taka była geneza powstania standidesk. Można powiedzieć, że był to typowy przypadek wynikający z potrzeby rozwiązania problemu.

Zauważyłem również, że nie tylko ja miałem taki problem. Posiada go wiele osób pracujących na codzień przy komputerze. Wiele z tych osób również zastanawia się co jest nie tak z ich samopoczuciem. Z pasją do tego co pragną robić. Wiele osób nie potrzebnie nawet zmienia pracę
w nadziei, że to coś zmieni. Niestety po zaledwie kilku tygodniach dowiadują się, że to nie rozwiązało ich problemu.

Dlatego chcę Cię zachęcić do spróbowania pracy na stojąco. Może się okazać, że będzie to lekarstwo na Twoje zmartwienia i samopoczucie. Na pewno dostrzeżesz ulgę związaną z bólem pleców. Na pewno dostrzeżesz też wzrost produktywności i kreatywności. Poczujesz większą radość z pracy i z życia. W Twojej głowie pojawią się nowe ciekawe pomysły. Będziesz mieć więcej energii do robienia nowych rzeczy. O tym, jaki zbawienny wpływ ma na nasze zdrowie oraz umysł ma praca w pozycji stojącej opisuję w darmowym ebooku, który możesz pobrać poniżej.

Co jeszcze chcesz wiedzieć? Benjamin Franklin powiedział kiedyś, że ludzie są najbardziej przekonani do rzeczy, które sami odkrywają. Dlatego mogę tylko Cię zachęcić do zgłębienia wiedzy na temat pracy na stojąco ale nie będę Cię na siłę przekonywał. Zacznij drążyć temat, poszukaj, poczytaj, odkrywaj i przede wszystkim praktykuj. Z czasem się przekonasz. Jestem tego pewien.

Twój przyjaciel,
Damian Bezak
założyciel standidesk

pobierz darmowy ebook o pracy na stojąco

 

Prezent dla Ciebie

 

Pobierz darmowego ebooka i odkryj jak wiele dobrego może dać Ci praca na stojąco.

Select your currency
EUR Euro